Ieškote buhalterio?

Įprasta manyti, kad visi buhalteriai vienodi, bet jūs paklauskite savęs, kokių paslaugų jūs norėtumėte. Ne tik jūsų apskaitos įrašų sutvarkymas, bet ir patarimai kaip susitvarkyti efektyviau – štai kuo skiriasi geras buhalteris nuo puikaus.

Jūsų verslo klausimai:
Čia yra keletas pagrindinių klausimų, kuriuos jūs turėtumėte užduoti, rinkdamiesi buhalterį:

Verslo apskaita yra pakankamai komplikuotas dalykas, reikalaujantis pastovaus turimų žinių atnaujinimo. Nekompetencija šioje srityje yra tiesiogiai susijusi su galimais jūsų verslo piniginiais nuostoliais. AUDITO PULSAS jau daugelį metų atlieka šį darbą, teikdamas apskaitos paslaugas daugybei skirting ūkio sektorių dirbančių mažų ir vidutinių įmonių ir jų grupių visoje Lietuvoje. Savo darbuotojams mes taikome pastovaus kvalifikacijos kėlimo programą. Dėl šių pastovių mokymų jų žinios visada spėja su laiku.

Ką AUDITO PULSAS daro kitaip?

Mes esame šalia: AUDITO PULSAS yra nacionalinė kompanija, gerai žinanti Lietuvos verslo aplinką. Mes esame šalia, kai jums mūsų reikia ir mes puikiai pažįstame jūsų verslą.

Mes esame patyrę: Mes teikiame apskaitos tvarkymo paslaugas jau penkiolika metų ir dabar dirbame su daugiau kaip penkiasdešimčia klientų. Mūsų klientai dirba beveik kiekviename ūkio sektoriuje, per visa Lietuvą.

Mes esame patikimi: Konfidencialumas – santykių su klientu ir mūsų patikimumo pagrindas. Jūs galite pasikliauti mūsų darbuotojais – mes visada esame jūsų pusėje.

Mes patariame: Mes visada patariame klientui kaip jam optimizuoti savo veiklą apskaitos srityje, planuoti mokesčius.

Susisiekite su mumis:

Apskaitos klausimais:
Simona Plauskaitė
Tel.nr.: +370 5 2615639
El.paštas: simonap@auditopulsas.lt

Mokesčių bei kitais klausimais:
Aušra Bagdonienė
Tel.nr.: +370 5 2615639
El.paštas: ausrab@auditopulsas.lt