Verslo įsigijimas

Kur slypi sėkmės paslaptis?
Prieš nuspręsdami įsigyti verslą, pirmiausia aiškiai sau apsibrėžkite ką jūs darote ir kodėl. Čia yra tik keletas dalykų, kuriuos reikėtų turėti galvoje:
– Ar jūs turite pakankamai išteklių? Nepervertinkite turimų laiko ir lėšų išteklių. Įsitikinkite kiek iš tikrųjų jų prireiks įsigijimui, kad nesukelti pavojaus turimam verslui.
– Saugokitės nemalonių staigmenų. Detalus perkamo verslo patikrinimas čia tikrai pagelbės. Patikrinkite tiek finansinę, tiek teisinę perkamo verslo informaciją ir atlikite jos profesionalią analizę.
– Kas vadovaus įsigyjamam verslui? Kas dabar užsiima verslo valdymu, ar šie žmonės liks ir tiks jums? Ar jie bendradarbiaus? Kas geriausiai tinka šio verslo valdymui?
– Sudarykite įsigyjamo verslo integravimo planą. Naujo ir egzistuojančio verslo sujungimas niekada nėra paprastas ir lengvas, todėl numatykite kaip jūs šiuos gabalus sujungsite.

Dar yra daugybė kitų klausimų, kuriuos reikia apgalvoti, įsigyjant verslą. Mes siūlome prašyti profesionalo patarimo, kuris tikrai reikalingas kad iš pažiūros sėkmingas įsigijimas nevirstų verslo košmaru.

Kaip AUDITO PULSAS gali padėti?

Mes galime:
▪ padėti įvertinti jūsų turimus ir įsigijimui reikalingus finansinius resursus;
▪ patarti dėl su įsigijimu susijusių mokesčių planavimo;
▪ atlikti detalų perkamo verslo patikrinimą;
▪ perimti ir palaikyti įsigyjamo verslo apskaitos tvarkymą, kol jis bus integruotas į jūsų egzistuojantį verslą;
▪ tvarkyti įsigyjamo verslo apskaitą.

Susisiekite su mumis:

Verslo valdymo klausimais:
Ričardas Bagdonas
Tel.nr.: +370 5 2615639
El.paštas: ricardasb@auditopulsas.lt

Mokesčių klausimais:
Aušra Bagdonienė
Tel.nr.: +37062915747
El.paštas: ausrab@auditopulsas.lt