Verslo pradžia

Ką aš turiu žinoti?
– Ar turite verslo planą? Tai yra pagrindinis jūsų naujo verslo kelrodis.
– Kiek pinigų jums reikia ir kam juos panaudosite?
– Ar galite verslą finansuoti patys, ar jums reikia pagalbos?
– Kokią verslo struktūrą pasirinksite? Ar vykdysite individualią veiklą, ar steigsite neribotos ar ribotos atsakomybės bendrovę?
– Kur bus jūsų verslo vykdymo vieta – namuose, ar verslo patalpose?
– Ar jūs samdysite darbuotojus ir ar turite nustatytas jų darbo apmokėjimo sąlygas?

Kaip man rasti gerą pagalbą?
Jums reikia pagalbėti su profesionaliu buhalteriu (auditoriumi). Jis jums gali padėti išvengti nereikalingų išlaidų pradedant ir sutaupyti jums pinigų ateityje. AUDITO PULSAS gali patarti jums apie visus verslo pradžios aspektus ir padėti jūsų verslui augti.

Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta apskaitos kompanija gali augti kartu su jumis. Tai yra labai svarbu, siekiant išvengti nereikalingų verslo augimo problemų. AUDITO PULSAS turi pakankamą patirtį kaip teikti apskaitos tvarkymo paslaugas nuo verslo pradžios, augant kartu su verslu, apskaitos procesams tampant sudėtingesniais ir didesniais.

Panaudokite savo apskaitos kompaniją ne tik kaip apskaitos tvarkytoją, bet ir kaip patarėją. Jūsų pasirinkta apskaitos kompanija turi turėti galimybę jums patarti planuojant, vykdant ar plečiant jūsų verslą. AUDITO PULSAS gali padėti ne tik sutvarkyti jūsų sąskaitas, bet ir patarti kaip tvarkytis su daugeliu verslo iššūkių.

Ką AUDITO PULSAS daro kitaip?

Mes esame šalia: AUDITO PULSAS yra nacionalinė kompanija, gerai žinanti Lietuvos verslo aplinką. Mes esame šalia, kai jūs pradedate verslą ir pakankamai stiprūs, kad jus palaikytume, kai jūs augate.

Mes esame patyrę: Mes padėjome daugeliui pradedančių verslą kaip jūs ir dabar dirbame su daugiau kaip šimtu klientų. Mūsų klientai dirba beveik kiekviename ūkio sektoriuje, per visa Lietuvą.

Mes patariame: Mes patys tvarkome savo verslą, todėl žinome ir suprantame kokie iššūkiai jūsų laukia. Mūsų patarimai yra paremti mūsų pačių patirtimi ir mes visada būsime jūsų pusėje, kas yra labai svarbu pradedant verslą.

Susisiekite su mumis:

Konsultacijos:
Aušra Bagdonienė
Tel.nr.: +370 5 2615639
El.paštas: ausrab@auditopulsas.lt