Apie mus

UAB “Audito pulsas” yra įregistruota 2002 metų birželio 25 d. Vilniaus miesto savivaldybėje. Įmonė, vadovaujantis Lietuvos Respublikos audito įstatymo reikalavimais, yra įrašyta į audito įmonių sąrašą ir turi Lietuvos Auditorių rūmų pažymėjimą, leidžiantį verstis audito veikla. Joje dirbančių auditorių profesinė atsakomybė apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Bendrovėje dirba savo sritį išmanantys specialistai, kurie yra sukaupę didelę patirtį, daug metų teikdami audito, apskaitos, mokesčių ir kito pobūdžio paslaugas bei spręsdami užsakovams iškylančias problemas. Mūsų klientai yra įvairūs Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės bei fiziniai asmenys. Jie skiriasi tiek savo dydžiu, tiek veiklos rūšimi, tiek juridiniu statusu. Tarp įmonės klientų yra: statybos, gamybos, maisto pramonės, logistikos paslaugas teikiančios įmonės, viešbučiai, kavinės, nekilnojamojo turto agentūros, įvairia komercine veikla užsiimančios įmonės ir kitos.

Ką AUDITO PULSAS daro kitaip?

Mes esame šalia: AUDITO PULSAS yra nacionalinė kompanija, gerai žinanti Lietuvos verslo aplinką. Mes esame šalia, kai jums mūsų reikia ir mes puikiai pažįstame jūsų verslą.

Mes esame patyrę: Mes jau 15 metų atliekame auditus, tvarkome apskaitą bei konsultuojame beveik šimtą klientų. Mūsų klientai dirba beveik kiekviename ūkio sektoriuje, visoje Lietuvoje.

Mes esame nepriklausomi: Mes ypatingą dėmesį skiriame etikos principų, nustatytų Tarptautinės buhalterių federacijos patvirtintame etikos kodekse, laikymuisi. Užduoties imamės tik tada, kai esame įsitikinę savo nepriklausomumu bei sugebėjimu atlikti užduotį.

Mes esame patikimi: Konfidencialumas – santykių su klientu ir mūsų patikimumo pagrindas.

Mes patariame: Mes visada patariame klientui, kokių paslaugų jam reikia, kad jis pasiektų savo keliamus tikslus. Per visą mūsų kompanijos istoriją nebuvo atvejo, kad mes pasinaudotume padėtimi ir suteiktume klientui paslaugą, kurios jam iš tikrųjų nereikia.