Kam gali prireikti auditoriaus?

Yra daugybė atvejų ir situacijų, kai jums gali prireikti auditoriaus patarimo. Pradedant įstatymu numatytais atvejais, kai be auditoriaus darbo neįmanoma išsiversti, baigiant paprasčiausiais jūsų verslo klausimais, kai reikalingas profesionalus patarimas. Čia yra tik keletas atvejų, kai reikėtų kreiptis į auditorių:

Šiuo atveju tiek atliekant metinės finansinės atskaitomybės, tiek konsoliduotųjų ataskaitų, tiek tarpinės atskaitomybės auditą jums tikrai reikalingas patyręs nepriklausomas auditorius. AUDITO PULSAS jau daugelį metų atlieka šį darbą, teikdamas audito paslaugas daugybei skirtinguose ūkio sektoriuose dirbančių vidutinių įmonių ir jų grupių visoje Lietuvoje.

Dar yra daugybė kitų situacijų, kuriose auditorius gali suteikti užtikrinimą. Jeigu jūs galvojate, kad jūsų problemai išspręsti reikalingas auditorius, greičiausiai galvojate teisingai. Kreipkitės į auditorių ir tikrai gausite geriausią patarimą, kaip išspręsti jums rūpimą klausimą.

Ką AUDITO PULSAS daro kitaip?

Mes esame šalia: AUDITO PULSAS yra nacionalinė kompanija, gerai žinanti Lietuvos verslo aplinką. Mes esame šalia, kai jums mūsų reikia ir mes puikiai pažįstame jūsų verslą.

Mes esame patyrę: Mes jau atlikome daugiau kaip penkis šimtus auditų ir dabar dirbame su daugiau kaip trisdešimčia klientų. Mūsų klientai dirba beveik kiekviename ūkio sektoriuje, visoje Lietuvoje.

Mes esame nepriklausomi: Mes ypatingą dėmesį skiriame etikos principų, nustatytų Tarptautinės buhalterių federacijos patvirtintame etikos kodekse, laikymuisi. Užduoties imamės tik tada, kai esame įsitikinę savo nepriklausomumu bei sugebėjimu atlikti užduotį.

Mes esame patikimi: Konfidencialumas – santykių su klientu ir mūsų patikimumo pagrindas.

Mes patariame: Mes visada patariame klientui, kokių paslaugų jam reikia, kad jis pasiektų savo keliamus tikslus. Per visą mūsų kompanijos istoriją nebuvo atvejo, kad mes pasinaudotume padėtimi ir suteiktume klientui paslaugą, kurios jam iš tikrųjų nereikia.

Susisiekite su mumis:

Audito klausimais:
Ričardas Bagdonas
Tel.nr.: +370 5 2615639
El.paštas: ricardasb@auditopulsas.lt